logo 0

Gizlilik ve Güvenlik

Lütfen bu “Kullanıcı Bilgilendirmesi ve Gizlilik Açıklaması”nı (Bilgilendirme) okuyunuz ve kabul etmediğiniz bir hüküm bulunduğu takdirde siteyi kullanmayınız/kullanımınıza son veriniz. Siteye ulaşım veya Sitenin kullanımı bu bilgilendirmeyi okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. www.camelliaboutique.com.tr, iş bu bilgilendirmede dilediği zaman dilediği değişiklikleri yapma hakkını saklı tutar. Bu nedenle siteyi ziyaretlerinizde Yasal Uyarı ve Gizlilik Şartları başlığını denetlemenizi ve değişiklikler hakkında bilgi sahibi olmanızı rica ederiz. www.camelliaboutique.com.tr  dilediği zaman ve herhangi birinin izin ya da onayına tabi olmaksızın, öz iradesi ile sitenin kullanımına ara verebileceği gibi sitenin kullanımını tamamen de sona erdirebilir.

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan www.camelliaboutique.com.tr sorumlu değildir.

www.camelliaboutique.com.tr, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

www.camelliaboutique.com.tr, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bunun gibi www.camelliaboutique.com.tr, dilediği zaman bildirimde bulunmaksızın sitenin içeriğini her ayrıntıda değiştirebilme hakkını da saklı tutmaktadır. Site’ de yer alan her türlü işitsel, görsel, yazılı materyalin, içeriğin hakları mahfuz olup, aksi ifade edilmiş olmadıkça www.camelliaboutique.com.tr’ e aittir. İzinsiz kullanımların yasa dışı kullanım niteliği taşıyacağını ve ilgililer hakkında www.camelliaboutique.com.tr tarafından yasal işlem başlatılabileceğini dikkate alınız. Sitede, kullanıcıların ve üyelerin cihazlarına indirmelerine izin verilmiş olan içerikler sadece kişisel kullanım amacına özgülenmiştir.

Bu içeriklerin indirilmesine izin verilmiş olması, içeriğin ticari amaçla kullanılmasına muvafakat olarak yorumlanamaz. Siteden indirilen herhangi bir içerik, kısmen ya da tamamen ek ya da değişiklik yapmadan kullanılmalıdır. Sitede yer alan herhangi bir içerik, Siteye referans verilmeksizin kullanılamaz. www.camelliaboutique.com.tr, sitede yer verdiği ürünlerden nitelik ya da nicelik açısından da değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sitede yer verilen ürün görselleri, gerçek ürünlerden farklılık gösterebilir. Bu farklılık bölge ya da ülke çapında paketleme, boyut ve sair usullerde de cereyan edebilir.

www.camelliaboutique.com.tr, üyeliğin kurulması aşamasında veya daha sonrasında bir takım kişisel bilgiler talep edebilmektedir. Bu bilgiler, kullanıcı ve / veya üyelerimize etkin ve kaliteli hizmet sunumu, ürün ve hizmet açısından pazarlama faaliyetinde bulunma, irtibat kurma, bilgi güncelleme ve bilgi değişiklikleri, ödemelerin gerçekleştirilmesi ve benzeri amaçlarla kullanılmaktadır.

www.camelliaboutique.com.tr, aksi talep edilmediği sürece düzenli veya düzensiz olarak bilgilendirme e-postaları gönderebilmektedir. Bu e-postalarda www.camelliaboutique.com.tr ya da üçüncü kişilerin tanıtımlarına yer verilebilmektedir. Dilediğiniz zaman, anılan e-postalardaki yönlendirmeleri kullanarak bu bilgilendirmenin durdurulmasını talep edebilirsiniz. www.camelliaboutique.com.tr üyeliğinden çıkmak istemeniz durumunda giyimcollection@gmail.com talebiniz ile ilgili mail atabilirsiniz.

www.camelliaboutique.com.tr, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.