logo 0

Komisyonlu Satış

Komisyonlu Satış Sistemi Nedir?

Komisyonlu Satış Sistemimiz TAMAMEN ÜCRETSİZDİR. Kayıt Olurken Veya Ayrılırken Hiçbir Ücret Talep Edilmez. 50000'den fazla giysi ve ayakkabıyı istediğiniz platformda veya sayfanızda yayınlayarak, sizde kazanç sağlayabilirsiniz. Satışlarımızda komisyon oranımız giyimde %25, bazı ürünlerde ise komisyon verilmeyip sizlere maliyetleri bildirilmekte ve sizlerde maliyetin üzerine ekleme yaparak kendi komisyonunuzu belirlemektesiniz.İade olan kargolarımızdan ise giyimde 13 TL, özel tasarım ve ayakkabı için 15 TL kesinti uygulanmaktadır. Güncel hakediş ve ödemelerinizi 2 şekilde takip edebilirsiniz. a.) Web sitemizden yönetim paneline bağlanarak siparişlerim bölümünden teslim edilen , iade dönen , dağıtımda veya henüz çıkmamış tüm siparişlerinizi filtreleyebilir.Teslim edildi ve ödeme tamamlandı olarak uygulayacağınız filtrelemeden güncel hakedişinizi görebilirsiniz. b.) Web sitemizdeki hakedişlerim sekmesindende güncel hakedişinizi takip edebilirsiniz. Ödemeler; her ayın 15' i ve 30' undan önce açılan ödeme talebi bildiriminden sonra sizlerden gelen talep doğrultusunda mutabakat yapılarak vermiş olduğunuz banka bilgilerinize yapılmaktadır.

Yeni ürünler whatsapp üzerinden günlük olarak görselleri ve özellikleri ile birlikte gönderilir böylece ürünleri istediğiniz platformda paylaşmanız çok daha kolay olur. Sisteme 17:00 kadar girdiğiniz tüm siparişleriniz aynı gün içinde kargolanır. Satacağınız tüm ürünleri sitemizden takip edebilir. Anlık olarak stok bilgisine ve ürün görselleri ve açıklamalarına ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi satarken başka firmaların ürünlerini sayfanızda satmaya devam edebilirsiniz. WHASTAPP SORU GRUBUMUZ üzerinden 08:00-24:00 saatleri arasında öğrenmek istediğiniz tüm sorulara hızlı şekilde yanıt alabilirsiniz.

Komisyonlu Satış Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Komisyonlu Satış Sistemimize Kayıt Olarak Kendi İşinizin Patronu Olursunuz.

Türkiye'nin en büyük tedarik sistemine, diğer sistemlerin aksine TAMAMEN ÜCRETSİZ kayıt olabilirsiniz. Ürünleri tedarik etme, stok tutma, faturalandırma, kargolama yapmanıza gerek kalmadan, sadece siparişinizi sitemiz üzerinden vererek, ciddi bir gelir elde edebilirsiniz. Sadece siparişlerinizi web sitemizden girerek, başka bir işiniz olsa dahi ek gelir elde etme imkanı yakalarsınız. Esnek çalışma saatleri sayesinde, dilediğiniz zaman ürünleri sosyal ağlarda, web sitenizde ve sayfanızda paylaşarak, zaman sıkıntısı olmaksızın gelir elde edebilirsiniz. 

SIKÇA SORULAN SORULAR

* DEĞİŞİM VE İADE NASIL YAPILMAKTADIR ?

Müşterinize göndermiş olduğunuz ürün beden yada model olarak müşteriniz tarafından beğenilmediği taktirde müşterinize 14 günlük yasal sürede değişim yada iade de yardımcı olabilirsiniz
Müşteriniz teslim aldığı ürünü anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla kargo üye iş yeri numaramızı ileterek ürünü bizlere gönderebilirler.
Gönderım esnasında müşterinizin kendisine verilmiş olan kargo gönderim barkodunu saklaması ve sizlere de bildirmesi gerekmektedir ve kendisine gönderilmiş olan sipariş kağıdınıda mutlaka pakede koymalıdır.
Ürün bizim elimize  yaklaşık 2-4 gün içerisinde ulaşacaktır. Ürün elimize ulaştıktan sonra bizler tarafından size  müşterinizin göndermiş olduğu ürün bedeli değerinde bi değişim kuponu iletilecektir.

*DEĞİŞİM KUPONUNU NASIL KULLANABİLİRİM?

Müşterinizin değişim için göndermiş olduğu ürün elimize ulaşmış ve sizlere kupon tanımlanmış olduğuna göre artık değişim yapabiliriz.Öncelikle müşterinizin göndermiş olduğu ürüne karşılık istemiş olduğu değişim ürününü sepete ekleyip ardından sepet alt kısımda yer alan KUPON KODUNU GİRİNİZ yazan bölüme bizim tarafımızdan size iletilmiş olan kodu girerek sepette o kupon değerinde indirim sağlayabilirsiniz.Ardından müşterinizin adres bilgilerini girerek değişim siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

*MÜŞTERIM FARKLI  KARGO ILE ÜRÜNÜ DEĞİŞİME GÖNDERMEK İSTİYOR ?

Farklı bir kargo fırması ile karşı ödemeli olarak bize gönderilen kargolar anlaşmamız olmadığından dolayı yüksek kargo ücreti içermektedir ve bu ücreti ödemeyi firmamız kabul etmemektedir. Ancak müşteriniz kargoyu gönderirken ödemesini kendi karşılar ise o kargo elimize ulaşır . 

*MÜŞTERiLER DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETI ÖDÜYOR MU?

Müşteriniz ürünü eğer istanbul çıkışlıysa Sürat kargo ile 1250292314, Ankara çıkışlıysa PTT Kargo 603085374 kargo abone numara​mızı kullanarak gönderdikleri taktirde gönderimlerinde gönderirken 11 TL değişim için siparişini girdiğinizde de müşterinize 13 tl kargo bedeli yansıtılacaktır. 

*HATALI YADA DEFOLU ÜRÜN GÖNDERİMİ OLDUĞU İÇİN MÜŞTERİM KARGO ÖDEMEK İSTEMİYOR?

Hatalı yada defolu ürün gönderimlerinde müşteriniz  aldığı ürünün aynısını ve aynı bedenini istediği takdirde müsterinizden kargo bedeli talep edilmemektedir 
Ancak müşteriniz farklı bir ürün yada farklı bir beden talep eder ise 13 tl kargo ücretini karşılamak zorundadır.

*SORUNSUZ SATIŞ İÇİN NELER YAPABİLİRİM? 

Öncelikle tüm ürünlerimizde askı çekimlerimiz aynı gün yüklenmektedir. Müşterilerimize talep etmeleri durumunda askı çekimini mutlaka gönderiniz.

 *KARGO ÇIKIŞ SAAT ARALIKLARI NEDİR ?

Siparişlerimiz hafta içi 09:30 - 17:40 arasında aynı gün ;

Cumartesi : 09:30 - 15:00 arası aynı gün kargoya teslim edilmektedir.Pazar günü kargo çıkışımız yapılmamaktadır.