logo 0

Teslimat ve İade Koşulları

TESLİMAT :

Siparişiniz, satın alma işleminiz gerçekleştikten sonra 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra teslimat süresi bulunduğunuz bölgeye göre 2 ila 5 iş günü arasında değişmektedir. Hafta sonu veya resmi tatillerde vereceğiniz siparişler, bu günleri takip eden 1 iş gününde kargoya verilecektir.

İADE :

Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

Kanunen internetten yapılan satışlarda (mesafeli sözleşmeler ile satışlarda) tüketicilerin teslim aldığı tarihten itibaren cayma hakkı kapsamında 14 gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek ürünü iade hakkı mevcuttur.

Ürünlerinizin orijinal ambalajlarında, etiketli, eksiksiz (aksesuar, kemer vb. parçaları ile) ve kullanılmamış olarak iade edilmesi gereklidir. Ürün/ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.

İade edilecek ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant olmaması gereklidir.

İç giyim ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmelik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır. Faturası gönderilmeyen ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Sipariş ile birlikte gönderilen bir promosyon ya da ücretsiz ürün varsa geri gönderilmelidir.

İade Talebinde bulunacağınız ürün/ürünler için şu adımları izleyiniz:

0551 017 33 30 nolu whatsapp iletişim numaramıza;

1. Sipariş Numaranızı ve E-posta adresinizi,

2. İade işlemi yapacaksanız IBAN bilginizi belirtiniz.

3. Değişim talebi için değişim sebebi beden ise talep etmiş olduğunuz yeni beden bilgisini, farklı bir ürün ise yeni ürün bilgisini bizimle paylaşmanız gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için 0551 017 33 30 whatsapp iletişim hattımızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.